اشتراک مقالات

وبینار رایگان Veritas NetBackup

وبینار رایگان Veritas NetBackup

اخبار داخلی

وبینار Veritas NetBackup

وبینار Veritas NetBackup

Veritas NetBackup از داده ها در سطوح Enterprise پشتیبان‌گیری و محافظت می‌نماید. این سیستم در پس زمینه اجرا شده و کار خود را بدون ایجاد اختلال در کارایی کلی سازمان انجام می‌دهد. Veritas NetBackup برای کار با انواع گوناگون سیستم عامل‌ها و تنظیمات مختلف طراحی شده است و در نتیجه میان شرکتهای بزرگ و کوچک جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است.

انعطاف‌پذیری و سرعت، قابلیت مقیاس‌پذیری با طراحی‌های جدید و آخرین تکنولوژی‌های پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها از دیگر ویژگی‌های Veritas NetBackup می‌باشد. اما نقطه‌ی برجسته این نرم‌افزار این است که تمامی فرایندها بصورت خودکار انجام شده و تمامی عملکردهای مدیریتی بصورت متمرکز می‌باشند. درنتیجه مشاهده، مدیریت و اجرای امور برای کاربران بسیار تسهیل شده است. طراحی این نرم‌افزار به گونه‌ایست که حتی کاربران مبتدی و متخصصان بی تجربه IT نیز قادر به استفاده از آن باشند و این امر تمامی کاربران را قادر می سازد که بصورت مستقل تمامی امور مربوط به پشتیبان گیری و بازیابی را کنترل نمایند.

شرکت APK (امن پایه ریزان کارن) در راستاي بسط و گسترش دانش مرتبط با فعالیت‌های تخصصي خود، در نظر دارد تا با همکاری یکی از برجسته‌ترین متخصصین کشور در زمینه‌ی پشتیبان‌گیری و استوریج، وبینار رایگان Veritas NetBackup را با محورهای زیر برگزار نماید. در پایان جلسه با توجه به کاملا آنلاین بودن آن امکان پرسش و پاسخ آنلاین نیز با استاد فراهم گردیده است. از علاقمندان دعوت می شود با توجه به محدود بودن نفرات شرکت کننده در وبینار، حداکثر تا تاریخ 19 آبان 97 از طریق لینک زیر جهت ثبت نام اقدام نمایند:

ثبت نام در وبینار

سه شنبه، 22 آبان، 1397           ساعت: 11 تا 11:45 صبح

زمان

مهندس محمد رزاقی، مدیر اجرایی پروژه‌های پشتیبان‌گیری در سطح Enterprise

مدرس

1-    بررسی سیستم های سنتی  Backup

2-    معرفی امکانات Veritas NetBackup در زیرساخت های  Enterprise

3-    بررسی مختصر طراحی High Availability در پیاده سازی  Veritas NetBackup

4-    بررسی Disaster Recovery

محورهای وبینار