اشتراک مقالات

وبینار رایگان تشریح انواع حملات ایمیل و روش های مقابله با آنها

وبینار امنیت ایمیل

وبینار رایگان تشریح انواع حملات ایمیل و روش های مقابله با آنها

اکثر سازمان‌های کوچک و بزرگ با چالش طاقت‌فرسای مشابهی روبه‌رو هستند که طی آن ارسال و دریافت ایمیل، مهم‌ترین ابزار ارتباطی سازمان بوده و در عین حال پیشروترین شیوه‌ی حمله برای نفوذ امنیتی محسوب می‌گردد. سرویس ایمیل ابزار مهمی برای سازمان‌ها است، اما همین ابزار مهم می‌تواند حاوی تهدیدات خطرناکی نیز باشد. بنا بر گزارش‌های آماری، میانگین هزینه هر نقض امنیتی برابر با 4.5 میلیون دلار است و ایمیل‌های ورودی محبوب‌ترین مسیر تهدید برای نقض‌های امنیتی هستند. حملات پیچیده و بسیار هدفمند از اطلاعات شخصی و تاکتیک‌های مهندسی اجتماعی برای فریب کاربران استفاده می‌کنند و آنها را به سایت‌های مخربی که حاوی بدافزار هستند هدایت می‌نمایند.

امروزه، برای پاسخ به تهدیدات مبتنی بر ایمیل و محافظت در برابر حملات موجود و در حال تکامل، به یک مجموعه‌ی اختصاصی از منابع، فن‌آوری‌ها و تخصص نیاز است. در این وبینار با تشریح انواع حملات ایمیل به ارائه راهکارهای جدیدی که شامل قابليت‌های پيشرفته دفاع در برابر تهديدات است پرداخته که شامل موارد چون تسریع در شناسایی تهديدات در ايميل ورودی، جلوگیری از دست رفتن اطلاعات و آلوده شدن تمامی و یا بخشی از سازمان می پردازیم.

محورهای وبینار:

در این وبینار روش های جلوگیری از حملات را بررسی کرده و روش های یادگیری ماشین را تشریح می نماییم که برخی از آنها به شرح زیر می باشد:

  • جلوگیری از URL های مخرب
  • محافظت در برابر حساب‌های در معرض خطر و مهندسی اجتماعی
  •  Phishing و روش های مقابله با آن
  • تهدیدات باج‌افزاری و روش های مقابله با آن
  • روش های جلوگیری از حملات Zero-day
  • حملات Spoofing و شناسایی آنها
به همراه پرسش و پاسخ از استاد در پایان جلسه به صورت آنلاین
استاد: جناب آقای مهندس مرتضی شمس الدین

زمان و تاریخ برگزاری:

سه شنبه، 27 آبان 1399، ساعت 10:00 صبح

چهارشنبه 28 آبان 1399، ساعت 14:00

مدت وبینار 1 ساعت و 30 دقیقه

به دلیل استقبال زیاد وبینار مذکور در دو روز متفاوت برگزار می گردد. لازم به ذکر است علاقمندان می توانند در هر کدام از این دو روز ثبت نام نمایند.

شماره تماس:  ۸۸۵۳۹۰۴۴ داخلی 452

مهلت ثبت‌نام وبینار تمام شد.

پس از ارسال درخواست برای تایید نهایی و هماهنگی های لازم با شما تماس گرفته خواهد شد.