APK Blog - Virtualization, Services, Datacenter, Infrastructure

VMware، بهترین گزینه جهت پیاده‌سازی WAN Edge Infrastructure

کمپانی VMware برای هر دو مورد کاربری سازمانی سایز متوسط و بزرگ جهانی(WAN)، ارائه‌دهنده‌ای است که بالاترین رتبه را دارد. این کمپانی که پیشرو در نوآوری در نرم‌افزارهای سازمانی می‌باشد، اخیراً اعلام کرد که بالاترین نمرات محصولات را برای دو عدد از سه مورد تعریف‌شده در Gartner’s Critical Capabilities for WAN Edge Infrastructure را دریافت کرده است.

اخیراً VMware به‌عنوان یک Leader در افتتاحیه Gartner Magic Quadrant for WAN Edge Infrastructure شناخته شد. در این گزارش که شامل بیست ارائه‌دهنده بود، VMware در هردو بخش اجرایی و تکامل دید (Vision) به‌عنوان یک Leader شناخته شد و در خصوص تکامل دید، بالاترین جایگاه را کسب کرد.

به گفته‌ی سانجال اوپال، مدیر مسئول و مدیر عمومی بخش VeloCloud Business  در VMware، با توجه به گزارشات اخیر، VMware باور دارد که می تواند نشان دهد که NSX SD-WAN مختص به VeloCloud، محصول SD-WAN پیشرو در صنعت، به پیشبرد تحول WAN با مشتریان و همکاران این شرکت کمک می‌کند. VMware NSX SD-WAN از طریق یک مکانیزم قوی سیاست‌گذاری، وضوح و کنترل بی‌سابقه برای دیتاسنترهای On-Premises، و برنامه‌های کاربردی Cloud فراهم آورده، خدمات امنیتی On-Premises و Cloud را تحت یک Policy Control مشابه یکپارچه‌سازی می‌کند و پشتیبانی بی‌همتایی را برای برنامه‌های کاربردی Real-Time از جمله صدا، تصویر، VDI و IoT فراهم می‌آورد.

VMware NSX SD-WAN، پلتفرم اتصال Edge و شعبی است که گسترده‌تر از باقی پلتفرم‌ها در صنعت پیاده‌سازی شده است و اتصالات ساده، چالاک و امن‌تر شعب را برای هزاران کاربر در سرتاسر دنیا فراهم می‌آورد. VMware NSX SD-WAN مسائل اقتصادی و انعطاف‌پذیری یک شبکه Real-Time را با سرعت و مقیاس، پیاده‌سازی و خودکارسازی خدمات ارائه‌شده توسط Cloud ترکیب می‌نماید. اکوسیستم این تکنولوژی شامل پیشروهایی همچون AT&T، AWS، Check Point، Forcepoint، Fortinet، Google Cloud Platform، IBM Security، Macquarie، Telecom، MetTel، Microsoft، Palo Alto Networks، Sprint، Symantec، TelePacific، Telstra، Windstream، Zscaler و موارد بسیار دیگری می‌باشد. با VMware NSX SD-WAN، کمپانی‌ها با هر اندازه و هر صنعتی می‌توانند از رشد برنامه‌های کاربردی، چالاکی شبکه و پیاده‌سازی‌های ساده‌شده‌ی Branch و دسترسی بهینه‌سازی‌شده به دیتاسنترهای Cloud و برنامه‌های کاربردی SaaS پشتیبانی نمایند. این تکنولوژی به‌عنوان یک سرویس یا یک راهکار نرم‌افزاری On-Premises از طریق یک شبکه‌ی کانالی شامل ارائه‌دهندگان خدمات، Resellerهای ارزش‌افزوده و یکپارچه‌سازان سیستم، در دسترس می‌باشد.

اشتراک ایمیل