اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

بررسی قابلیت های Cisco Advanced Phishing Protection

بررسی قابلیت های Cisco Advanced Phishing Protection

حافظت در برابر فرستنده‌ی جعلی

مهاجمان سایبری پیوسته در حال تلاش برای یافتن روش‌های جدید نفوذ به شبکه‌ها می‌باشند. تهدیدات ایمیل تجاری  (Business Email Compromise و یا BEC) و دیگر تهدیدات مبتنی بر فریب هویتی، نمونه‌هایی از روش‌های جدیدی هستند که مهاجمان با استفاده از آن‌ها به طور موفق وارد سازمان‌ها می‌شوند. براساس گزارشات اعلام شده، BEC برای سازمان‌های جهان 5.3 میلیارد دلار هزینه داشته است. سازمان‌ها برای دفاع کاربران در برابر Fraudulent Senders به لایه‌های حفاظتی بیشتری نیاز دارند.

Cisco Advanced Phishing Protection قابلیت‌های تایید اعتبار فرستنده و شناسایی BEC موجود در Cisco Email Security را تقویت می‌کند. این محصول از یادگیری ماشینی، که از مدل‌سازی هویت و روابط و تجزیه و تحلیل رفتاری استفاده می‌کند، نیز بهره می‌برد تا در برابر تهدیدات هویتی مبتنی بر فریب حافظت ارائه دهد. این محصول همچنین رفتار ایمیل مورد اعتماد در درون سازمان‌ها و میان افراد را مدل‌سازی می‌کند. این اطلاعات هویتی به طور مرتب مطابقت داده می‌شود تا به صورت Real-Time از فرستندگان درک ایجاد کرده و از نقض‌های زیان‌بار جلوگیری کند.

مزایای استفاده از Cisco Advanced Phishing Protection

  • دستیابی به شناخت Real-Time از فرستنده‌های ایمیل ، یادگیری و تایید هویت ایمیل و روابط رفتاری برای حفاظت در برابر حملات BEC.
  • حذف ایمیل‌های مخرب از Inbox کاربران برای جلوگیری از Wire Fraud و سایر حملات پیشرفته
  • ارائه قابلیت دید دقیق و کامل در مورد فعالیت حملات ایمیل، از جمله تعداد پیام‌های ایمن شده و حملات پیش‌گیری شده
  • تقویت شناسایی فیشینگ و BEC و قابلیت‌های مسدودسازی ارائه‌شده در Cisco Email Security

تقویت حفاظت برای جلوگیری از حملات ایمیل

Cisco Advanced Phishing Protection از آخرین تهدیدات در حال ظهور، که از جعل هویت مانند BEC که هیچ‌گونه Payload و یا URL مخربی ندارند، و یا حملاتی که از حساب‌های به خطر افتاده و مهندسی اجتماعی استفاده می‌کنند، جلوگیری می‌کند. اطلاعات پیشرفته، برای حفاظت هویت افزایش‌یافته، روابط رفتاری را شناسایی و تصدیق می‌کند تا سازمان‌ها یک قدم جلوتر از مهاجمان بمانند.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


Cisco Advanced Phishing Protection سازمان‌ها را قادر می‌سازد که:

  • از حملاتی که از تکنیک‌های جعل هویت استفاده می‌کنند جلوگیری کنند.
  • ایمیل‌های مخرب را به صورت خودکار از Inbox کاربران حذف کنند.
  • قابلیت‌های مسدودسازی و شناسایی BEC و Phishing ارائه‌شده توسط Cisco Email Security را تقویت کنند.

Cisco Advanced Phishing Protection همراه با تمامی بسته نرم‌افزاری قابل خریداری است تا کاربران بتوانند خود را در برابر فرستنده‌های جعلی حفاظت کرده و از آسیب‌های بیشتر جلوگیری کنند.

جهت مشاهده ویدئوی معرفی و کاربردهای این تکنولوژی به لینک مقابل مراجعه نمایید. کلیک کنید

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK