اشتراک امنیت
مرکز امنیت و‌ رخدادهای‌ سایبری | APK

تسهیل امور امنیتی با Cisco One Advanced Security

همگام با حرکت کسب‌وکارها به سمت دنیای دیجیتال، ارائه Cisco ONE Advanced Security گام دیگری در جهت هم‌تراز نمودن نرم‌افزارهای زیرساختی با اهداف مشتریان محسوب می‌شود. موضوع امنیت با افزایش روزافزون مشتریان کسب‌وکارهای دیجیتال، حرکت برنامه‌ها به سمت دنیای Cloud و Network Edge و همچنین اتخاذ تصمیمات کسب‌وکار بر اساس تجزیه و تحلیل‌های Real-Time، بیش از پیش اهمیت می‌یابد.

Cisco ONE: ساده‌‌سازی زیرساخت‌ سازمان‌ها

تقریبا دو سال قبل Cisco ONE به عنوان روشی ساده، انعطاف‌پذیر و ارزشمند برای استفاده در نرم‌افزار مربوط به زیرساخت برای کاربران ارائه گردید. این در حالی است که هم اکنون Cisco ONE دارای 14.000 مشتری سازمانی می‌باشد که 91 درصد آنها در لیست بهترین شرکت‌ها هستند و این روند رو به رشد همچنان ادامه دارد.

شرکت APK دارای مجرب ترین تیم طراحی امنیت شبکه و SOC/SIEM در کشور


مشتریان Cisco ONE که پیش از این نیز قابلیت‌های موجود در Cisco Security را از طریق بخش‌های اصلی زیرساخت Cisco ONE در دیتاسنتر، WAN و Access Domain‌ها دریافت نموده بودند؛ در حال حاضر می‌توانند با بهره‌مندی از Cisco ONE Advanced Security به جدیدترین قابلیت‌های پیشرفته امنیتی به نحوی ساده‌تر دست یافته و آن را پیاده‌سازی نمایند.

مراکز خرید جدید

Cisco ONE Advanced Security به برقراری ارتباط با تعداد بیشتری از مراکز خرید در سازمان مشتریان کمک می‌نماید. پیش از این، معمولا حوزه امنیت در اختیار کارشناسان امنیتی در دپارتمان IT قرار می‌گرفت که در مورد نحوه کنار هم گذاشتن بخش‌های مختلف جهت دستیابی به یک زیرساخت ایمن، تخصص داشتند. در حال حاضر پیاده‌سازی Advanced Security از طریق Cisco ONE این امکان را برای سازمان‌ها فراهم می‌نماید تا با اطمینان خاطر بتوانند بدون نیاز به کارشناسان امنیتی، از امنیتی در سطح جهانی برخوردار شوند.

شرکای تجاری در روند ایجاد ارزش در Cisco ONE Advanced Security، نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. بررسی میزان سوددهی سالانه شرکاء نشان می‌دهد که امنیت تنها حوزه بسیار سودآور در کسب‌وکار آنها می‌باشد. ضمن اینکه بیش از 2.700 نفر از شرکا، Cisco ONE را به فروش رسانده‌اند.

شرکت Cisco در کنفرانسی که سالانه و با حضور شرکای خود برگزار می‌نماید، به زودی میزبان تعداد زیادی از مدیران در سراسر جهان خواهد بود. در این کنفرانس به موضوعات امنیت و نرم‌افزار، چگونگی ایجاد امنیت مطلوب با رویکرد سیسکو، تسهیل امور و ارائه یک روند توسعه پرداخته می‌شود.

از محورهای دیگر گفتگو در این رویداد، استفاده از نرم‌ افزار و نحوه کمک به تکامل مدل کسب‌وکار مشتریان به منظور دستیابی به توسعه سودمند و درآمد بیشتر در محدوده زمانی معین می‌باشد. با افزودن قابلیت‌های جدیدی همچون سرویس‌های Lifecycle Adoption، شرکا می‌توانند فراتر از فروش‌های اولیه رفته و به مشتریان خود کمک کنند تا از تمام قابلیت‌های قابل دسترس به عنوان بخشی از Cisco ONE Suite استفاده نمایند.

Cisco ONE، فرآیند فروش را به طرز چشمگیری برای شرکا تسهیل نموده و علاوه بر کاهش پیچیدگی‌های قراردادها به ایجاد فرصت‌هایی نو برای فعال‌سازی قابلیت‌های جدید نرم‌افزاری می‌پردازد. همچنین شرکای سیسکو علاوه بر هماهنگ ساختن این قابلیت‌های امنیتی با تخصص خود و برنامه‌های کاربردی مورد استفاده در صنعت یا دامین، به ایجاد ارزش‌های منحصر به فرد برای مشتریان پرداخته که بدین طریق ارزش Cisco ONE Advanced Security نیز افزایش خواهد یافت. با توجه به فروش تمامی این امکانات جدید از طریق اشتراک، فرصتی برای ایجاد درآمد برای شرکاء به وجود آمد.

علاوه بر موارد ذکر شده، ویژگی جدید اضافه شده به مجموعه Cisco ONE نیز جالب توجه است. با Cisco ONE Advanced Security، مشتریان برای خرید و استفاده از امنیت مناسب برای سازمان دارای انعطاف پذیری بوده و از این موضوع که Advanced Security یک گزینه ثانویه نبوده، اطمینان می‌یابند. به علاوه در رابطه با این محصول این باور نیز وجود دارد که ابزاری برای توسعه امنیت کسب‌وکار و ارتقای ارزش برای موارد ارائه شده به مشتریان محسوب می‌شود.

پکیج آموزشی VMware NSX شرکت APK